1.6. - 31. 8. 2024 je možné vyzvednout objednávky v showroomu Novém Malíně pouze po tel. dohodě dopředu. Provoz e-shopu není nijak omezen.

Humát Dar Země - 5 litrů

Kód: 718
Neohodnoceno
Značka: Velba.cz
916,98 Kč 757,83 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Výrobek využívající rašelinový potenciál huminových a fulvo kyselin v péči o rostliny. Zvýší výnosy o 30 - 60%, čistě přírodní produkt.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Humát – Dar Země 5 l.

Novinka na českém a slovenském Humát - DAR ZEMĚ je určen pro každého, kdo něco pěstuje. Zeleninu, ovoce, květiny, trávník, biomasu, živé ploty, keře zkrátka na vše, co je rostlinného původu, je určen univerzální tekutý přípravek Humát – DAR ZEMĚ.

Je to 100% přírodní produkt vyrobený z rašeliny, který se aplikuje mořením, zálivkou nebo nejúčinněji postřikem na list.

Je tak koncentrovaný, že z 500 ml vytvoříte 250 litrů postřiku a rostlinám dodáte tolik huminových a fulvových kyselin jako byste použili 6 – 8 tun chlévské mrvy.

Použitím humátu DAR ZEMĚ výrazně zvýšíte klíčivost semen a jejich růst, rostliny vytvoří silnější kořenový systém, budou výrazně odolnější proti suchu, přemokření a zimě.

Po přesazení se lépe ujmou na novém stanovišti. U některých rostlin se zvýší její výnosnost až o 60%, tzn. stačí výrazně méně rostlin, výrazně méně semen a méně práce. V rostlinách se sníží obsah dusičnanů a pesticidů, těžkých kovů a radionuklidů.

Plody jsou o něco větší, rychleji a rovnoměrněji dozrávají, což oceníte zejména v podhorských oblastech. Také se zvýší obsah vitamínů a cukrů.

Je jednoznačně prokázané, že humát plní v půdě následující funkce: akumulační, zásobovací, regulační, ochranou.

Humáty jsou fyziologicky aktivní sloučeniny regulující procesy v rostlinách a semenech. Mechanismus působení těchto sloučenin je v působení a stimulaci všech biochemických procesů a v organizaci růstu nejen v počátečním stádiu klíčení semen a vytváření kořenového systému, ale také v dalším období růstu. Mění průchodnost mezibuněčných membrán, zvyšují aktivitu fermentů, množství chlorofylu a zvyšují výkon fotosyntézy

Stimulují dýchání rostlin, syntézu vytváření bílkovin, cukrů, aminokyselin a vitamínů. Humáty jsou netoxické, nekarcinogenní a nepůsobí mutace růstu rostlin.

Používání Humátu DAR ZEMĚ, má pro vás řadu výhod, ušetříte výrazně na dalších přípravcích, zvýšíte úrodnost na stejné ploše a vypěstujete plody, se kterými budete moct obdarovat své blízké. 

Dovozce: Humini Product s.r.o., Nový Malín 480, Česká republika Číslo vzájemného uznání: V184

Humát - Dar Země je 100% přírodní produkt vyrobený z rašeliny. Obsahuje určité množství huminových kyselin a fulvokyselin, které příznivě působí na rozvoj kořenového systému, který se projevuje lepším zakořeněním. Příznivě působí na dozrávání plodů, zvýšení výnosů a nasazování květů pěstovaných plodin.   Chemické a fyzikální vlastnosti Obsah draslíku jako K2O v % v hmot.min. 0,3 Obsah huminových látek v % v hmot. min. 1,3 Obsah sušiny v % hmot. min. 2,1 Obsah spalitelných látek v % v sušině min. 50,0 Hodnota pH 7 – 10 Nečistoty na sítě 0,5 mm v % 0,00 Obsahuje N, P, Fe, Mn ve stopových množstvích bez deklarovaného obsahu.

Obsah rizikových prvků splňuje zákonem stanovené limity v mg/kg pomocné látky: kadmium max. 1,0, olovo max. 10, rtuť, max. 1,0, arzen max. 10, chrom max. 50.

Způsobům aplikace:

máčení semen, cibulek, hlíz, prýtů, oddenků 100 ml přípravku na 5 l vody, máčet 12 – 24 hodin  

postřik 100 ml přípravku na 50 l vody aplikace: po vyrašení 2 – 4 lístků u letniček, začátkem vegetace u trvalek aplikace: před květem nebo ve fázi tvorby semeníku aplikace: 15 – 20 dní po druhé aplikaci  

zálivka 20 ml přípravku na 10 l vody - aplikace ke kořenům rostlin  

Skladování: Skladujte v suchých a větratelných skladech, odděleně od potravin a krmiv, mimo dosah dětí a zvířat, při teplotě od -20°C do +30°C, záruční doba 3 roky. Po uplynutí záruční doby běžně použitelné i nadále.  

Velikost balení: 5 l.

Doba použitelnosti není omezená, Před použitím protřepat!

Třída nebezpečnosti: dráždivý

Po umytí je možné ovoce i zeleninu konzumovat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výrobky pro zahrádkáře
Hmotnost: 5.2 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: