MÁME OTEVŘENO - MÁME OTEVŘENO - MÁME OTEVŘENO - MÁME OTEVŘENO Vážení zákazníci, obchodní partneři. Veškeré naše provozy (výroba, e-shop, vzorková prodejna kosmetiky, jsou standardně otevřeny, objednávky z eshopu expedujeme průběžně, bez zdržení. Všechny položky, které Vám eshop nabízí k objednání jsou skladem. V případě, že některou položku nelze objednat, je možné, že je dočasně vyprodána, nebo rezervována, bude však v brzké době naskladněna. Pro případné dotazy volejte zákaznickou linku +420 777 693 094.
Zákaznická podpora:velba@velba.cz

Velkoobchod

Provozujete obchod, masáže, lázně nebo solnou jeskyni a chcete nabízet nebo používat naše zboží? Pak neváhejte a přidejte se k nám.

Staňte se obchodním partnerem a nakupujte za velkoobchodní ceny.

Podmínkou je vlastnictví živnostenského oprávnění. Zaregistrujte se na našem webu jako velkoobchodní partner.

Následně nás kontaktujte na tel.: +420 777 693 094, kde Vám přiřadíme velkoobchodní ceník.

 

Tak směle do toho. Začněte již dnes.

 

Jste obchodníci, reklamní nebo marketingová agentura a obchodujete ve velkém. Nabízíme Vám možnost zakázkové výroby koupelových solí, bylinných termoforů a dalších výrobků.

Minimální množství pro jednorázový odběr je 500 ks. Pro výrobu máme k dispozici zcela nové výrobní linky, balicí stroje s vysokou kapacitou a roky ověřené dodavatele obalových materiálů.

 

Za Velba.cz

Daniel Obdržálek