Vážení zákazníci, vzhledem k aktuálně probíhající výstavbě nové výrobní a skladovací haly, bude od 25. 5. 2018 do 31. 8. 2018 možný osobní odběr objednávek z internetového obchodu pouze po tel. domluvě. V současné době dochází v našem areálu k přeložkám inž. sítí a pohybu těžké stavební techniky provoz je omezen. Všechny Vaše objednávky provedené přes eshop realizujeme standardně v obvyklé lhůtě do 24 hodin. Při návštěvě našeho areálu prosím dbejte zvýšené opatrnosti.
Zákaznická podpora: velba@velba.cz

Rašelinová koupel - 15 litrů (15x 1 litr)

Kód: 108
Neohodnoceno
1 080 Kč –18 %
Rašelinová koupel - 15 litrů (15x 1 litr)
1 080 Kč –18 % 884,99 Kč 731,40 Kč bez DPH
Skladem (6 ks)

100% přírodní rašelina do koupele. Při bolesetch svalů, akné, lupénce. Objednejte celý karton a ušetříte.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Rašelinová koupel  1 litr - 100% přírodní rašelina bez konzervantů, určená pro koupele

Koupelová rašelina je zpracovávána jemným mletím. Následnou úpravou na řeznických kutrech se docílí jemné hmoty. Toto zpracování umožňuje použití i v domácím prostředí, bez obav z ucpání odpadů. Nemusíte mít obavy ani z odstranění rašeliny z vany, povrch vany neprobarví a vanu nijak nepoškodí. Pomoci běžných čisticích prostředků vanu dokonale umyjete.

100% přírodní rašelina je zdravotnickým prostředkem, který obsahuje huminové a fulvové kyseliny, které působí příznivě při bolestech svalů a tkání.  

Huminová kyselina na sebe váže škodlivé látky a uzavírá je do složitých chemických řetězců. Proto je rašelina velmi vhodná při kosmetických potížích jako je akné, ekzémy nebo lupénka a má prokazatelně pozitivní vliv při onemocněních pohybového ústrojí, při gynekologických zánětech. (při gynekologických více info zde)

Koupele ve 100% přírodní rašelině pozitivně působí při poruchách spánku, stresu a bolestivých stavech. Mnoho profesionálních sportovců využívá rašelinovou koupel v kombinaci s živou magnéziovou solí po vrcholových výkonech, kdy potřebuji rychle zregenerovat a dobít energii. Rašelinu využívají mnohé lázně v celém světě, právě pro její komplexní účinky a skvělé výsledky.

Rašelinu upravenou pro zábaly naleznete v odkazu pod textem.

NÁVOD K POUŽITÍ

Plastový rukávec (salám) rozstřihneme u kovové spony a obsah (1 litr jemně namleté rašeliny) vytlačíme do připravené vodní lázně. Teplota lázně by měla být 36 – 37°C. Rozmělněním obsahu plastového rukávce vytvoříme plnohodnotnou rašelinovou koupel. Pro dosažení požadovaného efektu musí koupel trvat minimálně 15 minut.

Po koupeli se doporučuje alespoň 15ti minutový klid na lůžku.

Karton obsahuje 15 balení rašeliny o objemu 1 litr

Doplňkové parametry

Kategorie: Rašelinové koupele
Hmotnost: 20 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: