1.6. - 31. 8. 2024 je možné vyzvednout objednávky v showroomu Novém Malíně pouze po tel. dohodě dopředu. Provoz e-shopu není nijak omezen.

Rašelinová koupel - 15 litrů (15x 1 litr) balená v kartonu

Kód: 108
Neohodnoceno
843,62 Kč 697,21 Kč bez DPH 56,24 Kč / 1 ks
Ihned k odeslání

100% přírodní rašelina do koupele. Při bolesetch svalů, akné, lupénce. Objednejte celý karton a ušetříte.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Rašelinová koupel  1 litr - 100% přírodní rašelina bez konzervantů, určená pro koupele

Koupelová rašelina je zpracovávána jemným mletím. Následnou úpravou na řeznických kutrech se docílí jemné hmoty. Toto zpracování umožňuje použití i v domácím prostředí, bez obav z ucpání odpadů. Nemusíte mít obavy ani z odstranění rašeliny z vany, povrch vany neprobarví a vanu nijak nepoškodí. Pomoci běžných čisticích prostředků vanu dokonale umyjete.

100% přírodní rašelina je zdravotnickým prostředkem, který obsahuje huminové a fulvové kyseliny, které působí příznivě při bolestech svalů a tkání.  

Huminová kyselina na sebe váže škodlivé látky a uzavírá je do složitých chemických řetězců. Proto je rašelina velmi vhodná při kosmetických potížích jako je akné, ekzémy nebo lupénka a má prokazatelně pozitivní vliv při onemocněních pohybového ústrojí, při gynekologických zánětech. (při gynekologických více info zde)

Koupele ve 100% přírodní rašelině pozitivně působí při poruchách spánku, stresu a bolestivých stavech. Mnoho profesionálních sportovců využívá rašelinovou koupel v kombinaci s živou magnéziovou solí po vrcholových výkonech, kdy potřebuji rychle zregenerovat a dobít energii. Rašelinu využívají mnohé lázně v celém světě, právě pro její komplexní účinky a skvělé výsledky.

Rašelinu upravenou pro zábaly naleznete v odkazu pod textem.

NÁVOD K POUŽITÍ

Plastový rukávec (salám) rozstřihneme u kovové spony a obsah (1 litr jemně namleté rašeliny) vytlačíme do připravené vodní lázně. Teplota lázně by měla být 36 – 37°C. Rozmělněním obsahu plastového rukávce vytvoříme plnohodnotnou rašelinovou koupel. Pro dosažení požadovaného efektu musí koupel trvat minimálně 15 minut.

Po koupeli se doporučuje alespoň 15ti minutový klid na lůžku.

Karton obsahuje 15 balení rašeliny o objemu 1 litr

Doplňkové parametry

Kategorie: Rašelinová koupel
Hmotnost: 20 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: