Vážení zákaznici, veškeré zboží, které se zobrazuje v eshopu máme stále skladem. Objednávky přijaté do 13.00 hodin s platbou na dobírku expedujeme v den objednávky s doručením do 24 - 36 hodin, dle vytížení dopravce. Objednávky s platbou převodem expedujeme průběžně v den, kdy je nám platba připsána na účet. Poslední den pro garantované doručení zboží do vánoc je 18. 12. 2017. Zboží neustále doplňujeme. Od 1. 12. 2017 jsme Vám k dispozici mimo neděle od 6.00 - 22.00 hodin. Pro velkoobchodní odběratele od 4.00 - 00.00 hodin. Současně Vás prosíme o pochopení. S blížícími vánocemi extrémně narůstá množství objednávek. Denně nyní expedujeme téměř 25 palet zboží.
Zákaznická podpora: velba@velba.cz

Jaký je rozdíl mezi rašelinovým nosičem tepla a bylinným termoforem

Jaký je rozdíl mezi rašelinovým nosičem tepla a bylinným termoforem?

Protože se často ptáte, připravili jsme malé srovnání, kdy použít který produkt.

Rašelinový nosič tepla je vyroben a navržen tak, aby se nahříval ve vodní lázni a používal společně s rašelinovým obkladem.
Je to tepelný zdroj s velkou tepelnou setrvačností. Výhodou je jeho omyvatelnost, nevýhodou potřeba vodní lázně pro nahřívání. Je spíš určen pro lázeňské a wellness provozy s každodenním použitím.  Pro domácí použití se příliš nehodí.

Výhody:

dlouho drží teplo

je omyvatelný

Nevýhody:

potřeba mít k ohřevu vodní lázeň

potřeba často používat, jinak tvrdne

 

Bylinný termofor Velba je určen pro domácí i profesionální používání. Je navržen a vyroben k ohřevu v mikrovlnné troubě. Za pouhé 2 minuty se nahřeje a vydří předávat teplo po dobu dalších cca 20 – 30 minut. Jeho vysokou přidanou hodnotou je vůně, kdy je možné vybírat z 6 – 7 druhů, podle toho, jakou vůni preferujete.  Skvěle se hodí jako dárek.

Výhody:

rychle se nahřívá

dlouholetá životnost

dlouho hřeje

příjemně voní

samo-čistící

 

Nevýhody:

Potřeba mít mikrovlnnou troubu