Informace pro velkoobchodní partenry

Vážení velkoobchodní partneři,

11. 3. 2016 jsme nasadili do plného provozu novou verzi internetového obchodu, který Vám přináší řadu vylepšení a zjednodušení při objednávání zboží.

Prosíme Vás, abyste si vytvořili novou registraci, při které zvolte jako typ zákazníka – Velkoobchodní partner. Po dokončení registrace nás prosím neprodleně kontaktujte na tel.: +420 777 693 094.

Během chvilky Vám autorizujeme velkoobchodní účet a přiřadíme velkoobchodní slevu, na kterou jste zvyklí. Po přihlášení pod svým účtem, se Vám zobrazí Vaše velkoobchodní ceny.

Ve svém účtu dále můžete prohlížet a spravovat:

Moje osobní údaje

Moje objednávky

Moje doklady

Moje slevy

Moje hodnocení u produktů

Moje diskuze u produktů

Co dalšího nový eshop umí?

Aktuálně vidíte skladové zásoby, které jsou připraveny k okamžité expedici, po dokončení objednávky jsou rezervovány v našem ekonomickém systému právě pro Vás.

Pro všechny velkoobchodní dopravce nově zavádíme pravidlo, doručení kurýrem spol. GLS po celé České republice. Velkoobchodní zásilky zasíláme pouze GLS a to za cenu 75,- Kč (vč. DPH) za každých 30 kg, hmotnosti.

Protože nový eshop ještě neumí rozpoznat koncového zákazníka od velkoobchodního z pohledu dopravy, bude Vám nabízet stejné podmínky dopravy jako koncovým zákazníkům. Ve fakturaci Vám pak dopravné připočítáme.

Věříme, že se Vám v novém eshopu bude lépe a rychleji pracovat. Velkoobchodní položky jsme rozšířili o další položky, které se maloobchodním zákazníkům nezobrazují, jde například o speciální balení solí, které nejsou určeny k dalšímu prodeji, ale ke spotřebě ve Vašich zařízeních. Tyto výrobky jsou dostatečně označené s informací, k profesionálnímu použití. Tyto výrobky prosím nepřeprodávejte koncovým zákazníkům.

Během dubna budeme nasazovat nové funkce, o kterých Vás budeme postupně informovat.

Děkujeme Vám za dosavadní spolupráci. V případě, že budete s čímkoliv potřebovat poradit,

volejte na tel.: +420 777 693 094, +420 583 211 864,

nebo pište na:

velba@velba.cz, daniel.obdrzalek@seznam.cz.

za Velba.cz

Daniel Obdržálek

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení