Informace pro velkoobchodní partenry

Vážení velkoobchodní partneři,

11. 3. 2016 jsme nasadili do plného provozu novou verzi internetového obchodu, který Vám přináší řadu vylepšení a zjednodušení při objednávání zboží.

Prosíme Vás, abyste si vytvořili novou registraci, při které zvolte jako typ zákazníka – Velkoobchodní partner. Po dokončení registrace nás prosím neprodleně kontaktujte na tel.: +420 777 693 094.

Během chvilky Vám autorizujeme velkoobchodní účet a přiřadíme velkoobchodní slevu, na kterou jste zvyklí. Po přihlášení pod svým účtem, se Vám zobrazí Vaše velkoobchodní ceny.

Ve svém účtu dále můžete prohlížet a spravovat:

Moje osobní údaje

Moje objednávky

Moje doklady

Moje slevy

Moje hodnocení u produktů

Moje diskuze u produktů

Co dalšího nový eshop umí?

Aktuálně vidíte skladové zásoby, které jsou připraveny k okamžité expedici, po dokončení objednávky jsou rezervovány v našem ekonomickém systému právě pro Vás.

Pro všechny velkoobchodní dopravce nově zavádíme pravidlo, doručení kurýrem spol. GLS po celé České republice. Velkoobchodní zásilky zasíláme pouze GLS a to za cenu 75,- Kč (vč. DPH) za každých 30 kg, hmotnosti.

Protože nový eshop ještě neumí rozpoznat koncového zákazníka od velkoobchodního z pohledu dopravy, bude Vám nabízet stejné podmínky dopravy jako koncovým zákazníkům. Ve fakturaci Vám pak dopravné připočítáme.

Věříme, že se Vám v novém eshopu bude lépe a rychleji pracovat. Velkoobchodní položky jsme rozšířili o další položky, které se maloobchodním zákazníkům nezobrazují, jde například o speciální balení solí, které nejsou určeny k dalšímu prodeji, ale ke spotřebě ve Vašich zařízeních. Tyto výrobky jsou dostatečně označené s informací, k profesionálnímu použití. Tyto výrobky prosím nepřeprodávejte koncovým zákazníkům.

Během dubna budeme nasazovat nové funkce, o kterých Vás budeme postupně informovat.

Děkujeme Vám za dosavadní spolupráci. V případě, že budete s čímkoliv potřebovat poradit,

volejte na tel.: +420 777 693 094, +420 583 211 864,

nebo pište na:

velba@velba.cz, daniel.obdrzalek@seznam.cz.

za Velba.cz

Daniel Obdržálek